Choď na obsah Choď na menu
 


Zbi€raj SK!

23. 5. 2009

Obrázok

 

SÚŤAŽ!!! 
ZBIERAJ SLOVENSKÉ KORUNY A VYHRAJ!
POPRITOM POMÔŽEŠ AJ NÁŠMU SKAUTSKÉMU ODDIELU!

 

     Ako isto vieš, tento rok sme slovenské koruny vymenili za eurá. U seba doma, u svojich známych či kamarátov ale i u rodiny však ešte stále nájdeš veľa slovenských mincí a možno aj nejaké papierové slovenské bankovky. Tieto mince už mnoho ľudí nebude potrebovať pretože nemá v pláne ísť zmeniť ich za eurá. Preto ich môžeš poprosiť, aby ti ich dali :).

 

:::::::::::::::::::::::::::O ČO TEDA :::::::::::::::::::::::::::::::::::::IDE?:::::

     Skautský oddiel Dolná Tižina vyhlasuje medzidružinovú súťaž. Týka sa každej družiny a veríme, že práve tá tvoja družina môže byť prvá! Vyzbierajte do 29. júna čo najviac slovenských mincí a bankoviek. Vyhrá tá družina, ktorá nazbiera najväčšiu sumu a túto družinu čaká samozrejme aj nejaká odmena. Podobne odmeníme aj druhé a tretie miesto! Tak neváhaj, zapoj sa, hľadaj a pýtaj sa. Uvidíš, že nazbieraš veľa slovenských mincí a korún  a možno práve tvoja družina sa stane víťazom! Okrem toho urobíš aj dobrú vec  pre náš oddiel. Všetky peniaze zameníme potom v Národnej banke Slovenska za eurá a peniaze poputujú na náš zborový účet a použijú sa na našich skautských akciách.


Tak neváhaj a pomôž nám získať čo najviac slovenských mincí a bankoviek!    A  svojej družine pomôž vyhrať, aby ste ich mali zo všetkých družín najviac. Želáme ti veľa štastia a už teraz ďakujeme za tvoju ochotu hľadať mince!
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.